Firma Profili

OTOMOTİV

   İMTAŞ LTD.ŞTİ. 1991 YILINDA OTOMOTİV SEKTÖRÜ İLE  ÇALIŞMAYA BAŞLADI .10 AYRI OTOMOTİV GRUBUNA AİT DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ İLE ÜLKE EKONOMİSİNE HİZMETE DEVAM ETMEKTEDİR.

   RENAULT,DACIA,PEUGEOT,CITROEN,FIAT,VOLKSWAGEN,SEAT,AUDI,SKODA VE MERCEDES MARKA ARAÇLARA AİT ORJİNAL VE MUADİL YEDEK PARÇALARI 15 AYRI SİGORTA ŞİRKETİNE TEDARİK YAPMAKTADIR.

   ŞİRKETİMİZ 2.500 METREKARE KAPALI ALANINDA UZMAN KADROSU VE GENİŞ YEDEK PARÇA STOĞU İLE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI ÇALIŞMAKTADIR.

   GRUBUN OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN YANISIRA 2006 YILINDA PLASTİK SEKTÖRÜNDE HİBRİT MARKASI İLE ÇALIŞMAYA BAŞLAMIŞTIR.

   SAHİP OLDUĞU GENİŞ KAPASİTELİ ÜRETİM TESİSLERİNDE KUVVETLİ BİR TEKNOLOJİK ALT YAPI İLE ÇALIŞAN HİBRİT PLASTİK MITSUBISHI, LG GİBİ DEV DÜNYA MARKALARININ FULL ELEKTRİKLİ MAKİNELERİNİ KULLANMAKTADIR.

   2010 YILINDA KARTON BARDAK SEKTÖRÜNDE DE HİBRİT CUP MARKASIYLA ÜRETİM YAPMAYA BAŞLAMIŞTIR. FLEKSO BASKI MAKİNESİ İLE FİRMALARA ÖZEL ÜRÜN BASKILARI OLUŞTURMAKTADIR.

   ÜRÜNLERİNDE TAMAMIYLA BİRİNCİ SINIF GERİ DÖNÜŞÜMLÜ HAMMADDE KULLANAN HİBRİT PLASTİK TASARIM KONUSUNDA DA AYRICALIĞINI UZMANLAŞMIŞ EKİBİ İLE ORTAYA KOYMAKTADIR.

   HİBRİT PLASTİK VE HİBRİT CUP ARTAN DİNAMİZMİ VE YÜKSELEN BAŞARI GRAFİĞİ İLE 12.000 METREKARE ÜRETİM TESİSİNDE GELECEĞE GÜVEN İLE BAKMAKTADIR.